18 травня 2016 р. кафедра фізіології Харківського національного медичного університету та кафедра фізіології Харківського Національного фармацевтичного університету провели ІІІ Всеукраїнську студентську наукову конференцію

18 травня  на базі кафедри фізіології Харківського національного медичного університету відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська конференція з фізіології з міжнародною участю «Фізіологія медицині, фармації та педагогіці: Актуальні проблеми та сучасні досягнення».

В конференції брали участь студенти медичного, педагогічного та фармацевтичного університетів. Від нашого університету було представлено 6 усних доповідей.

Диплом І ступеню

Решетняк Христина, Попова Яна, спеціальність «Фармація»1 курс, 7 гр. За наукову роботу «Гендерна медицина», керівник доц. Деркач Н.В.

Диплом ІІ ступеню

Богачик Юлія, спеціальність «Лабораторна діагностика», 1 курс, 2 гр. За наукову роботу «Немедикаментозні методи корекції імунитету», керівник доц. Яценко О.Ю.

Диплом ІІІ ступеню

Боднарчук Ілона (1гр.), Бударина Аліна (2 гр.), спеціальність «Технологія парфумерно-косметичних засобів», 1 курс. За наукову роботу «Лікувальна косметика», керівник доц. Должикова О.В.

Шпичак Аліна, спеціальність «Фармація»1 курс, 11 гр. За наукову роботу «Уявлення студентів про проблему ожиріння», керівник доц. Деркач Н.В.

Кравченко Ірина, спеціальність «Клінічна фармація» 2 курс, 2 гр. За наукову роботу «Вплив УФ-променів на організм людини», керівник доц. Деркач Н

Грамоту в номінації «Актуальність теми»

Старинова Марія, спеціальність «Фармація»1 курс, 1 гр. За наукову роботу «Фізіологія ємоцій», керівник доц. Рядних О.К.

Всі студенти отримали сертифікати учасників конференції