1-15 травня — Закордонне відрядження до Німеччини (м. Ганновер) доцента кафедри фізіології та анатомії людини, кандидата біологічних наук Жегунової Г.П.

Закордонне відрядження до Німеччини (м. Ганновер) доцента кафедри фізіології та анатомії людини, кандидата біологічних наук Жегунової Г.П. з метою наукового обміну досвідом щодо організації навчального процесу – травень 2015 р. (Заграничная командировка в Германию (г. Ганновер) доцента кафедры физиологии и анатомии человека, кандидата биологических наук Жегуновой Г.П. с целью научного обмена опытом об организации учебного процесса – травень 2015 г.).

3-1  Університет Лейбніца, м. Ганновер.

3-2 Університет Лейбніца, м. Ганновер.

3-3 Лабораторія стовбурових клітин Інституту трансфузійної трансплантології при Медичному університеті м. Ганновер. Вивчення морфології клітинних культур.

3-4 Лабораторія стовбурових клітин Інституту трансфузійної трансплантології при Медичному університеті м. Ганновер. Заміна поживних середовищ в культурах мезенхімальних клітин.

3-5 Лабораторія стовбурових клітин Інституту трансфузійної трансплантології при Медичному університеті м. Ганновер. Репаражирування (розсадження) клітин

3-6 В кріолабораторії Інституту трансфузійної трансплантології при Медичному університеті м. Ганновер. Низькотемпературне сховище біологічних зразків.

3-7 Інституту трансфузійної трансплантології при Медичному університеті м. Ганновер. Низькотемпературне сховище біологічних зразків.