10-15 травня 2015 р. стажування «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок»

9-17 травня — закордонне відрядження до Польскої республіки (м. Лодзь, «Fundacja Central European Academy Studies and Certifications») з програмою стажування «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок» (10-15 травня 2015 р.) доцента кафедри фізіології та анатомії людини, кандидата біологічних наук, Єрьоменко Римми Фуатівни та доцента кафедри фізіології та анатомії людини, кандидата фармацевтичних наук Долживової Олени Вікторівни в межах євроінтеграційних процесів з метою наукового обміну досвідом щодо організації навчального процесу, розвитку сумісних наукових досліджень, сумісних публікацій, взаємної участі у професійних науково-практичних заходах.

1Вітальне слово ректора висщої школи інформатики та містецтв у м. Лодзь.

2

Проректор з розвитку Університету пан Томаш Янек та професор університету Юлія Бистрова.

3

Інформаційні стенди Університету.

4

Доценти кафедри фізіології та анатомії людини НфаУ Єрьоменко Р.Ф. та Должикова О.В. на лекції.

5

Практичне заняття.

6

Екскурсія по м. Лодзь.

7

Будинок мерії м. Лодзь.

8

Музей історії фармації.

9

10

11

12

Ескурсія по музею історії фармації.

13Вручення диплому про проходження стажування.

14

Вручення диплому про проходження стажування доценту кафедри фізіології та анатомії людини НФаУ Должиковій О.В.

15

Вручення диплому про проходження стажування доценту кафедри фізіології та анатомії людини НФаУ Єрьоменко Р.Ф.