IV Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених з фізіології з міжнародною участю «Фізіологія – медицині, фармації та педагогіці: Актуальні проблеми та сучасні досягнення». 16 травня 2017 р.

16 травня 2017 р. на базі кафедри фізіології Харківського національного медичного університету була проведена IV Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених з фізіології з міжнародною участю «Фізіологія – медицині, фармації та педагогіці: Актуальні проблеми та сучасні досягнення».

Організатори конференції:

Харківській національний медичний університет (кафедра фізіології), Національний фармацевтичний університет (кафедра фізіології та анатомії людини),

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди (кафедра анатомії та фізіології людини ім. Я.Р. Синельникова).

Від кафедри фізіології та анатомії людини НФаУ у секції «Клінічна та експериментальна фізіологія» з доповідями виступили:

1. Казимова Лейла 1 курс 2 гр. спеціальність «ТПКЗ» «Косметика для різних типів шкіри» (керівник доц. Деркач Н.В.), яка посіла ІІІ місце.
  2. Пономарьова Анастасія, Наговська Дарина 1 курс 9 гр. спеціальність «Фармація» (керівник ас. Шакіна Л.О.).

Всі студенти отримали сертифікати учасників конференції, збірки тез конференції.

Конференция мед. универ._16_мая_2017