26 квітня-10 травня 2017 р. — Закордонне відрядження до Німеччини (м. Ганновер) доцента кафедри фізіології та анатомії людини, кандидата біологічних наук Жегунової Г.П.

Закордонне відрядження до Німеччини (м. Ганновер) доцента кафедри фізіології та анатомії людини, кандидата біологічних наук Жегунової Г.П. з метою наукового обміну досвідом щодо організації навчального процесу – 26 квітня – 10 травня 2017 р. (Заграничная командировка в Германию (г. Ганновер) доцента кафедры физиологии и анатомии человека, кандидата биологических наук Жегуновой Г.П. с целью научного обмена опытом об организации учебного процесса – 26 апреля – 10 мая 2017 г.).

1. Міжнародна виставка «Hannover Messe» — інтелектуальні імпланти для регенеруючої (відновлювальної) медицини. Розробки інституту Лейбниця. (Международная выставка »Hannover Messe» — интелектуальные импланты для регенерирующей (восстановительной) медицины. Разработки института Лейбница.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2. Використання стовбурових клітин для відновлення завитки та слуху. (Использование стволовых клеток для восстановления улитки и слуха).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3. Робот, що розмовляє. (Разговаривающий робот).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. Нижньосаксонський центр біомедичної техніки, вивчення імплантів ті розвитку. (Нижнесаксонский центр биомедицинской техники, изучение имплантов и развития).

4_1 (2)

4_2 (1)