ДО 92-ої річниці заснування кафедри надруковано книгу “ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ КАФЕДРИ ФІЗІОЛОГІЇ ТА АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

Видання присвячене 92-й річниці заснування кафедри. Книга знайомить з історією створення, діяльністю, напрямками розвитку кафедри та призначена викладачам, студентам і всім, кому цікава історія та сучасність Національного фармацевтичного університету.

Кафедра фізіології та анатомії людини є однією з базових кафедр Національного фармацевтичного університету, де викладаються фундаментальні дисципліни – анатомія людини, фізіологія людини, вибіркові дисципліни – валеологія, вікова фізіологія, які посідають важливе місце у підготовці провізорів, клінічних провізорів, провізорів-косметологів, біотехнологів, бакалаврів медицини. Ці дисципліни є базою для засвоєння студентами предметів медико-біологічного та хіміко-технологічного циклів.

Історія кафедри фізіолгії та анатомії людини

DSC01936_

DSC01937_