Викладачі кафедри фізіології та анатомїї людини: доц. Єрьоменко Р.Ф., доц. Щербак О.А., доц. Яценко О.Ю. успішно завершили курс «Інформаційні та комунікативні технології дистанційного навчання: e-Tutor»

Викладачі кафедри фізіології та анатомїї людини: доц. Єрьоменко Р.Ф., доц. Щербак О.А., доц. Яценко О.Ю. успішно завершили курс «Інформаційні та комунікативні технології дистанційного навчання: e-Tutor», що проводився з 13 жовтня по 15 грудня 2016 р. Інститутом магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» на основі оригінального курсу, розробленного Університетом Анкари за підтримки Центру інноваційних методів навчання Школи менеджменту та права Цюрихського Університету прикладних наук у рамках Проекту інституційного партнерства Швейцарського національного наукового фонду.

Свідоцтво Єрьоменко Римма Фуатівна

Сертифікат Єрьоменко Римма Фуатівна